KREIRAJ SVOJU BUDUĆNOST – DANI PORODIČNE MEDICINE

Tokom proteklog vikenda je održana 19. Konferencija dana porodične medicine pod nazivom “Kreiraj svoju budućnost” na kojoj su učešće uzeli i naši zdravstveni radnici. Teme konferencije su bile fokusirane na sve relevantne oblasti značajne za rad porodičnog doktora u sistemu primarne zdravstvene zaštite.

Video prilog…..

Na 19. Konferenciji Dana porodične medicine pod nazivom “Kreiraj svoju budućnost,” održanoj u hotelu Kardial u Tesliću od 11. do 13. oktobra 2024. godine, poseban fokus bio je na mladim doktorima medicine i njihovoj ulozi u primarnoj zdravstvenoj zaštiti. Na panelu pod nazivom “Mladi doktori medicine u primarnoj zdravstvenoj zaštiti – ima li perspektive u porodičnoj medicini?” učestvovale su dvije nade porodične medicine, dr. Šejla Karić i dr. Biljana Prpa iz Doboja.

Video prilog….