TIMOVI PORODIČNE MEDICINE ZVANIČNO AKREDITOVANI OD STRANE AGENCIJE ZA SERTIFIKACIJU I AKREDITACIJU I UNAPREĐENJE KVALITETA ZDRAVSTVENE ZAŠTITE REPUBLIKE SRPSKE

Izuzetno smo ponosni i sretni da su timovi porodične medicine naše ustanove od danas i zvanično timovi koji su akreditovani od strane Agencije za sertifikaciju i akreditaciju i unapređenje kvaliteta zdravstvene zaštite Republike Sprske, čime smo još jednom dokazali visoki kvalitet zdravstvenih usluga koje se pružaju našim korisnicima. Na osnovu ocjenjivanja izvršenog u skladu sa akreditacionim standardima za timove porodične medicine dodijeljena nam je akreditacija na maksimalnih 7 godina jer su timovi porodične medicine ostvarili više od 96% u svim funkcionalnim cjelinama.

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *